KONST / Litografier / Färglitografi 16327023
nr 1632 7023
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad HC upplaga, "Vinter - storskärgåden" Färglitografi, bildmått: 30x43 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 21:15:02)
Uppdatera
Visning
fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7
Auktionen
avslutas:
måndag 15 juli kl 20:11:52
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson